دومین دوره مسابقات سراسری قرآن ورزشکاران و جوانان کشور
آئین تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با حضور وزیر ارشاد

آئین تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت با حضور وزیر ارشاد

 آئین تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در روز دوشنبه ٢٣ اسفندماه از ساعت ١٥ تا ١٧ در مجتمع فرهنگی سرچشمه (شهدای انقلاب اسلامی) برگزار خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ آئین تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت (در دو بخش موسسات قرآنی و آزمون به سوی فهم قرآن ویژه کارکنان دولت) در روز دوشنبه ٢٣ اسفندماه از ساعت ١٥ الی ١٧ در مجتمع فرهنگی سرچشمه(شهدای انقلاب اسلامی) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش از برگزیدگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت ویژه موسسات قرآن و عترت و همچنین مدیران موسسات برتر که عملکرد آن ها در این آزمون مورد ارزیابی قرار گرفته و حائز رتبه برتر شده اند، تجلیل خواهد شد

آزمون به سوی فهم قرآن ویژه کارکنان دولت با محوریت تدبر و فهم در سوره مبارکه صف در سال جاری برای نخستین بار به آزمون های سراسری قرآن و عترت اضافه شد که از برگزیدگان این بخش( شامل کارکنان برتر و سازمان ها و دستگاه های برتر)  نیز در این همایش تجلیل خواهد شد.

 همچنین طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از هر دستگاه دولتی یک نفر به نمایندگی  از دستگاه مربوطه، جهت حضور پرشور در پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت نیز قدردانی خواهد شد.